شرکت خدمات مسافرت هوایی و جهانگردی سفرستان شهر فردا 40 سال پیش فعالیت خود را با نام آوانگارد -به معنای پیشرو و پیشتاز- آغاز کرد. هم اکنون سفرستان تجربه ای به قدمت دو نسل را در کنار جدیدترین نوآوری ها و فن آوری های حوزه ی سفر قرار داده تا خدماتی متمایز و متناسب با نیازهای امروزین شما شهروندان ایران زمین را ارائه کند و مرجعی کامل شود برای سفر و هر آنچه برای سفر به آن نیاز است .

سفرستان با بهره گیری از کادری مجرب و پاسخگو و همچنین پیشینه ای درخشان، افتخار همکاری بی‌واسطه با کلیه خطوط هوایی معتبر داخلی و خارجی از جمله ایران ایر، ماهان، ایران ایر تور، آتا، آسمان، قشم ایر، کیش ایر، کاسپین، زاگرس، معراج، تابان، اترک، ساها ایر، سپهران ایر و پرواز های خارجی لوفت هانزا، اتریشی، امارات، قطر، اتحاد، ترکیش، آلیتالیا، ایر فرانس، کی ال ام، تای ایرویز، ایژین، عمان ایر، آزال، فلای دبی، ایرآستانا، و ... را داشته و با استفاده از کامل ترین و پیشرفته ترین سیستم های رزرواسیون، امکان خرید بلیط هواپیما و رزرو هتل به صورت آنلاین و با استفاده از کارت های عضو شتاب را برای شما در اقصی نقاط جهان فراهم می کند. شما می توانید با مراجعه به راهنمای خرید بلیط هواپیما و رزرو هتل ، تمامی جزئیات و مراحل خرید بر روی سایت سفرستان را ملاحظه نمایید .

در سفرستان به سادگی و با خیالی آسوده، در کمترین زمان بلیط هواپیما و هتل خارجی دلخواه خود را بیابید و خرید کنید و سایتی متفاوت به روز و با قابلیتهایی منحصر به فرد را تجربه کنید.

 

از خرید تا سفر یک کلیک فاصله است.

 

مجوزها :

عضویت در انجمن بین المللی حمل و نقل هوایی( IATA )

دارای مجوز رسمی از سازمان هواپیمایی کشوری

دارای مجوز رسمی از ادارۀ کل میراث فرهنگی ، صنایع دستی و گردشگری استان تهران

عضو انجمن صنفی دفاتر خدمات مسافرت هوایی و جهانگردی

دارای مجوز فروش الکترونیکی از سازمان هواپیمایی کشوری

دارای نماد الکترونیکی (ای نماد) از مرکز تجارت الکترونیکی ایران

دارای مجوز رسانه بر خط ( ساماندهی)

دارای مجوز کشوری کسب و کار مجازی

صاحب امتیاز شرکت : میترا بالازاده نوبر