رزرو هتل خارجی از طریق سایت سفرستان به راحتی و بدون واسطه امکان‌پذیر است. برای این کار کافیست در صفحه اول سایت بر روی گزینه "هتل خارجی" کلیک کنید. در باکس جستجو که طبق شکل زیر برایتان باز می‌شود، نام شهر موردنظر خود را با حروف انگلیسی تایپ کنید. پس از آن نسبت به تکمیل گزینه های دیگر اقدام نمایید و در نهایت بر روی کلید "شروع جستجو" کلیک کنید.

راهنمای رزرو هتل

در صفحه‌ای که برایتان باز می‌شود، لیستی از هتل های شهر موردنظرتان را خواهید دید. این لیست در حالت پیشفرض از کمترین قیمت به شما نشان داده می شود. شما می‌توانید با استفاده از گزینه "شخصی سازی هتل" فیلتر موردنظر خود را بر روی لیست نمایش داده شده اعمال کنید.

نمایش لیست هتل های خارجی

برای مشاهده اطلاعات بیشتر هر هتل می‌توانید از گزینه "رزرو و مشاهده اتاق‌ها" استفاده کنید و در صفحهای که برایتان باز می‌شود عکس‌ها و جزئیات بیشتر هتل را مشاهده کنید. در پایین صفحه جزئیات هر هتل، لیست اتاق‌ها و قیمت هرکدام مشخص شده است. توصیه می‌شود قبل از رزرو قطعی، قوانین کنسلی هر اتاق را با دقت مطالعه نمایید.

رزرو هتل

حال که اتاق موردنظر خود را انتخاب کردید، بر روی گزینه "رزرو اتاق" کلیک کنید و در صفحه ای که برایتان باز می‌شود مشخصات هر مسافر را بصورت کامل و دقیق ثبت نمایید.

اطلاعات مسافر زمان رزرو هتل

همچنین می‌توانید در همین صفحه یکبار دیگر از منوی بالا و با کلیک بر روی "نمایش هتل انتخابی" جزئیات رزرو خود را مشاهده کنید. در پایین صفحه پس از مطالعه کامل قوانین، آنها را تایید کرده و به مرحله بعد بروید. در این مرحله همانطور که میبینید اطلاعات ثبت‌شده توسط شما نشان داده می‌شود. لطفا مجددا با دقت آنها را مشاهده کنید و درصورت صحیح بودن بر روی گزینه "ثبت" کلیک کنید.

نمایش فاکتور رزرو هتل

پس از این مرحله وارد بانک شده و هزینه رزرو هتل خود را پرداخت می‌نمایید.

درگاه بانک زمان رزرو هتل

در مرحله آخر واچر شما تولید شده و به شما نمایش داده می‌شود.