خرید بلیط هواپیما

سوالات متداول

سایت سفرستان چه خدماتی را ارائه می دهد ؟

سایت سفرستان به عنوان جامع ترین وب سایت خرید آنلاین بلیط هواپیما و هتل ، امکان خرید کلیۀ بلیط های سیستمی و چارتری داخلی ، بلیط های سیستمی خارجی و هتل خارجی از طریق کارتهای بانکی عضو شتاب را فراهم می کند .

سایت سفرستان با نماد اعتماد الکترونیکی متعلق به شرکت خدمات مسافرت هوایی و جهانگردی سفرستان شهر فردا با داشتن مجوزهای لازم از سازمان هواپیمایی کشوری و همچنین ادارۀ کل میراث فرهنگی ، صنایع دستی و گردشکری استان تهران ، بیش از 40 سال است که در این عرصه فعالیت دارد . برای مشاهدۀ سابقۀ این شرکت و جزئیات مجوزها و اطمینان از انتخاب خود می توانید به بخش "دربارۀ ما" در سایت سفرستان مراجعه کنید

از طریق سایت سفرستان شما قادر خواهید بود در هر ساعتی از شبانه روز به صورت آنلاین ، بلیط خود را در تمامی مقاصد با کلیۀ ایرلاین ها و هتل خارجی در اقصی نقاط جهان به صورت آنلاین خریداری نمایید . شما می توانید با مراجعه به راهنمای خرید بلیط هواپیما و هتل ، تمامی جزئیات و مراحل خرید بر روی سایت سفرستان را ملاحظه نمایید .

از طریق کارت شتاب و به صورت آنلاین در درگاه سایت سفرستان

مخاطبان ما از هر نقطه از جهان با داشتن اطلاعات مربوط به کارتهای اعتباری بانک های ایرانی عضو شتاب ، می توانند اقدام به خرید پرواز و هتل نمایند .

شامل مراحل : جستجو ، انتخاب ، ثبت و بررسی اطلاعات ، پرداخت هزینه و دریافت بلیط یا واچر

خیر . وارد کردن تمامی موارد درج شده در صفحۀ ثبت اطلاعات مسافر ضروری می باشد و طبق قوانین ایرلاین ها پس از خرید امکان ویرایش اطلاعات وجود نخواهد داشت .

خیر ، بلیط غیر قابل انتقال به غیر است . مسئولیت ثبت اطلاعات نادرست درقسمت : نام ، نام خانوادگی ، کد ملی ، پاسپورت ، تاریخ تولد ، تاریخ انقضاء پاسپورت بر عهده مسافر خواهد بود .

بله. با توجه به اینکه کلیۀ اطلاعات نمایش داده شده به صورت آنلاین و مستقیماً از سیستم های رزرواسیون و تأمین کننده ها گرفته می شود ، برای قیمتها و ظرفیت نمایش داده شده محدودیت وجود دارد . در سایت سفرستان برای انتخاب پرواز 10 دقیقه زمان در نظرگرفته شده است. درصورتی که درمدت زمان مشخص شده پرواز مورد نظر را انتخاب نکنید پیغامی برروی صفحه ظاهر می گردد و از شما می خواهد که اطلاعات را به روز رسانی کنید و یا به صفحه اول بازگردید .

کارشناسان پشتیبانی ما همه روزه از ساعت 9 صبح تا 12 شب پاسخگو و پیگیر امور شما خواهند بود