Clicky

بلیط هواپیما به پاریس

بلیط هواپیما به پاریس

بلیط هواپیما به پاریس

بلیط هواپیما به پاریس

بلیط هواپیما به پاریس

پاریس پایتخت فرانسه از جمله شهرهای جهان است که از گذشته محبوب هنرمندان و نویسندگان بوده است و کافههای روباز محلی‌اش برای بحث‌های داغ روشنفکرانه مکانی مناسب به حساب میآمده است. حال با اینکه نزدیک یک قرن از زندگی نویسندگان بزرگی چون ارنست همینگوی در پاریس می‌گذرد، هنوز نیز خرید بلیط تهران پاریس یکی از اولین گزینههایی است که به ذهن مسافرانی می‌رسد که در جستوجوی بلیط هواپیما ارزان برای مقصدی فرهنگی و هنری هستند.


بهترین زمان خرید بلیط هواپیما به پاریس

در پاریس هوا تقریبا در تمام فصول مرطوب و دارای دمایی متوسط است. تابستان‌ها گرم و آفتابی است، اما آزار دهنده نیست. زمستان‌هایش آنقدرها سرد نیست و اغلب اوقات روزهای زمستان با بارش کم برف روبرو است و با اینکه برف نمی‌شیند اما شهر را رویایی می کند. برای سفر به پاریس ما فصل بهار و پاییز را به شما پیشنهاد می‌دهیم. در این فصول از سال پاریس فوق العاده‌تر از همیشه می‌شود.


راهنمای خرید بلیط هواپیما از سایت سفرستان


1- جستجوی بلیط هواپیما

برای مشاهده آخرین قیمت بلیط هواپیمای ارزان به پاریس در قسمت جستجوی پرواز داخلی ابتدا نوع بلیط هواپیما (فقط رفت، رفت و برگشت) سپس مبدأ و مقصد، تاریخ سفر، تعداد مسافر و ... را مشخص کنید. با زدن دکمه جستجو لیست کلیه پروازهای پاریس نمایش داده می‌شود. پس از جستجو نیز می‌توانید از طریق فیلترهای بالا بلیط هواپیمای ارزان یا سریع‌ترین پرواز را انتخاب کنید.


2- خرید بلیط هواپیما

پس از جستجوی شما، بلیط هواپیما به صورت پیش‌فرص از ارزان‌ترین قیمت ایرلاین‌ها به گران‌ترین نشان داده می‌شود. شما می‌توانید اطلاعات دقیق هر پرواز شامل نام ایرلاین، تاریخ، ساعت، مدت پرواز، کلاس پرواز و قیمت بلیط هواپیما به پاریس را مشاهده کنید.


3- جزئیات بلیط هواپیما

در قسمت جزئیات پرواز نیز اطلاعات مربوط به حمل بار، قوانین پرواز، نوع هواپیما و فرودگاه ارائه می‌شود. شما با زدن دکمه انتخاب پرواز به مرحله بعدی برای ثبت اطلاعات مسافر می‌روید.


4- فیلتر روی بلیط هواپیما

در صورتی که به دنبال بلیط هواپیمای ارزان به پاریس هستید، می‌توانید از فیلترهای پایین سایت استفاده کرده و نوع پرواز چارتری و بلیط چارتری ارزان خود را انتخاب نمایید.


برخی از ویژگی‌های خرید بلیط هواپیما از سفرستان


1- ارائه خدمات همراه با بلیط هواپیما به پاریس

به همراه بلیط هواپیمای شما خدماتی مانند بیمه، ترانسفر فرودگاهی، اخذ ویزا، تشریفات فرودگاهی به شما تعلق می‌گیرد.


2- فرودگاه‌های پاریس

می‌توانید بر اساس نام فرودگاه مورد نظر خود از ابتدا جستجوی خود را فیلتر نمایید.


3- بلیط هواپیمای ارزان پاریس

قیمت بلیط هواپیمای خود را در همان لحظه در سایت سفرستان چک کنید چون قیمت‌ها به صورت لحظه‌ای تغییر می‌کند سپس لیست پروازها نشان داده شده و به ترتیب بلیط هواپیمای ارزان به گران (به صورت صعودی) به شما نشان داده می‌شود.


4- امکان خرید بلیط هواپیما از کلیه ایرلاین‌ها

اگر می‌خواهید بلیط هواپیما به پاریس را از ایرلاین خاصی انتخاب کنید، از سیستم فیلترینگ پایین سایت سفرستان استفاده نمایید.


5- امکان مقایسه قیمت بلیط هواپیما بین ایرلاین‌ها

اگر بلیط هواپیمای خود را با قیمت خاصی مدنظر دارید، می‌توانید از سیستم فیلترینگ کشویی در پایین سایت استفاده کنید.


فرودگاه پاریس و خرید بلیط هواپیما به مقصد این شهر

فرودگاه شارل دوگل پاریس (یاتا: CDG، ایکائو: LFPG) فرودگاه اصلی شهر پاریس و بزرگترین فرودگاه در فرانسه است. نام این فرودگاه در احترام به شارل دوگل رهبر جنبش مقاومت فرانسه در جنگ جهانی دوم گرفته شده است. این فرودگاه در شمال شرقی پاریس می‌باشد.

این فرودگاه دارای سه پایانه می‌باشد: پایانه ۱، پایانه ۲ (بزرگترترین پایانه) و پایانه ۳. شهرت این فرودگاه به گیج‌کنندگی مسافران است، بنابراین مسافران وقت زیادی را برای آشنایی با فرودگاه تلف می‌کنند.


مسیر پر تردد داخلی به فرودگاه پاریس


به ترتیب بیشترین تردد مسافرین و خرید بلیط هواپیما از شهرهای دیگر به پاریس


بلیط هواپیما تهران پاریس


بلیط هواپیما مشهد پاریس


بلیط هواپیمای کرمان پاریس


بلیط هواپیمای شیراز پاریس


بلیط هواپیمای تبریز پاریس


مسیر پر تردد خارجی به فرودگاه پاریس


به ترتیب بیشترین تردد مسافرین و خرید بلیط هواپیما از شهرهای دیگر به پاریس


بلیط هواپیما استانبول پاریس


بلیط هواپیما مسکو پاریس


بلیط هواپیما برلین پاریس


بلیط هواپیمای تفلیس پاریس


بلیط هواپیمای لندن پاریس


فعالیت‌های سفرستان در زمینه رزرو و فروش بلیط هواپیما

شرکت خدمات مسافرت هوایی و جهانگردی سفرستان تجربه ای به قدمت دو نسل را در کنار جدیدترین نوآوری ها و فن‌آوریهای حوزه‌ی بلیط هواپیما، پرواز داخلی و پرواز خارجی قرار داده تا خدماتی متمایز و متناسب با نیازهای امروزین شما شهروندان ایران زمین را ارائه کند و مرجع کاملی شود برای تامین بلیط هواپیمای شما و هرآنچه به بلیط هواپیمای ارزان و سریع مربوط می‌شود.

سفرستان با بکارگیری از کادری مجرب و پیشینه‌ای درخشان، افتخار همکاری بی‌واسطه با کلیه‌ی خطوط هوایی معتبر داخلی و خارجی از جمله ایران ایر، ماهان، لوفت هانزا، اتریشی، امارات، قطر، اتحاد، ترکیش، آلیتالیا، ایر فرانس، کی‌ال‌ام، تای ایرویز، ایژین، عمان ایر، آزال، فلای دبی، ایرآستانا، ایران ایر تور، آسمان، کیش ایر، آتا، کاسپین و .. را دارد.

سفرستان با استفاده از کامل‌ترین سیستم‌های رزرواسیون، امکان خرید بلیط هواپیمای سیستمی و چارتری و رزرو هتل به صورت آنلاین و با استفاده از کارتهای عضو شتاب را برای شما در اقصی نقاط جهان فراهم می کند. در سفرستان به سادگی و با خیالی آسوده، در کمترین زمان پرواز داخلی و پرواز خارجی دلخواه خود را بیابید، خرید کنید و سایتی متفاوت را تجربه کنید.


خرید بلیط هواپیمای ارزان با سفرستان


سامانه خرید آنلاین بلیط هواپیمای سفرستان، یکی از کامل ترین سامانه های خرید بلیط هواپیما در ایران است که با تجمیع بلیط‌های موجود در کلیه‌ی مسیرها دست شما را در انتخابی مقرون به صرفه و ایده‌آل باز می‌گذارد. از طریق سامانه سفرستان شما می‌توانید بلیط هواپیمای خود را در زمان و مسیر مورد نظر خود به سادگی در میان انواع پروازهای ایرلاین‌های مختلف داخلی و خارجی جستجو کرده و آن را با قیمتی ارزان و مناسب تهیه نمایید. بلیط هواپیمای چارتری، خرید بلیط هواپیمای آسمان، خرید بلیط هواپیمای ایرانایر، بلیط هواپیمای ماهان، بلیط هواپیمای پاریس، بلیط هواپیمای لحظه آخری، بلیط قطار و .... را می‌توانید توسط سامانه رزرو بلیط هواپیمای سفرستان تهیه نمایید.

همچنین سفرستان می‌کوشد از طریق همکاری با ایرلاینها و شرکت‌های هواپیمایی برتر کشور، هر روز بیشتر در جهت کسب رضایت و رفع نیاز مشتریان خود قدم بردارد. جهت خرید هر نوع بلیط هواپیما، اعم از بلیط چارتر یا بلیط سیستمی در دو کلاس پروازی اکونومی و بیزنس، تنها نیاز به انتخاب مبدا، مقصد و تاریخ سفر خود در صفحه اصلی سامانه بلیط هواپیمای سفرستان خواهید داشت. همچنین از آنجا که پرنمودن فیلد «تعداد مسافران» در صفحه نخست، شما را در سریعتر پیدا کردن پروازهای دارای ظرفیت کمک خواهد نمود؛ می‌توانید برای سرعت بخشیدن به روند خرید بلیط هواپیمای خود، تعداد مسافران را نیز در صفحه اصلی سفرستان درج نمائید. برای اطلاع از نحوه صحیح خرید بلیط هواپیما و تکمیل اطلاعات خود می توانید به بخش «راهنمای خرید بلیط هواپیما» در سایت سفرستان مراجعه نمائید.